Chemia gospodarcza Gdańsk środki czystości do domu i biura Pomorskie | Chemmax
Profesjonalne rozwiązania w zakresie likwidacji trudnych zanieczyszczeń
© 2020 Chemmax
© 2020 Chemmax

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza – wydajne i skuteczne środki czystości

Chemia gospodarcza umożliwia utrzymanie mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej
w czystości. Oferowane przez nas produkty niemieckiej marki Obermark szybko i sprawnie usuwają uciążliwe zanieczyszczenia z różnego typu powierzchni i urządzeń. Są przeznaczone do wielu zastosowań, aby możliwie dokładnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Firma Chemmax jest wyłącznym dystrybutorem tych preparatów.

Chemia gospodarcza dla firm i do domu – zastosowanie

Środki czystości z zakresu chemii gospodarczej zostały opracowane tak, aby usprawniały czyszczenie obiektów handlowych i usługowych, a pomocniczo także zakładów produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się m.in. w biurach, sklepach, urzędach, publicznych toaletach, restauracjach, salonach fryzjerskich. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stosować je w domu do usuwania silniejszych zabrudzeń. Dzięki odpowiedniemu doborowi skutecznych składników bez trudu przywracają świeżość i czysty wygląd różnych elementów wyposażenia pomieszczeń. Z nimi Państwa obiekt będzie zawsze imponował czystością.

chemia gospodarcza chemmax

Chemia gospodarcza – produkty

Nasza oferta obejmuje m.in. uniwersalne środki czyszczące do powierzchni zmywalnych. Za ich pomocą można szybko i skutecznie pozbyć się zabrudzeń ze: stołów, podłóg, blatów, mebli, toalet oraz innych elementów wyposażenia kuchni, łazienek czy biur. Poza nimi oferujemy także preparaty o konkretnym przeznaczeniu, takie jak: szampony do dywanów, środki do udrażniania rur, odkamieniacze, odplamiacze, odpieniacze, płyny do mycia naczyń, szyb i luster. Bogatą część asortymentu stanowią również olejki eteryczne o różnych zapachach. Dzięki nim pomieszczenia zyskują świeży, naturalny aromat.
Wydajne środki czystości od renomowanego producenta chemii gospodarczej Obermark pozwalają na efektywne usunięcie typowych i trudniejszych zabrudzeń w miejscach, które wymagają restrykcyjnych warunków higienicznych oraz częstego i dokładnego sprzątania.
Zapraszamy do zapoznania się z opisami oferowanych środków chemii gospodarczej. Pomoże to wybrać produkt zgodny z Państwa potrzebami.