Profesjonalne rozwiązania w zakresie likwidacji trudnych zanieczyszczeń
© 2020 Chemmax
© 2020 Chemmax

FAQ

Kilka pytań i odpowiedzi.

FAQ

Kilka pytań i odpowiedzi.

Korzyści, które zyskuje Twoja firma to przede wszystkim oszczędność czasu i wysiłku przeznaczonego na utrzymanie czystości. Profesjonalne środki chemiczne pozwalają szybko usunąć zabrudzenia, z którymi w przeciwnym wypadku trzeba mozolnie walczyć.

Środki te mają zazwyczaj zbyt słabą zdolność mycia. Zabrudzenia – pozornie usunięte – odbudowują się w szybkim tempie.

Profesjonalne środki dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Są to środki dedykowane do konkretnego typu zabrudzeń. Klient otrzymuje także wskazówki i instrukcje, jak z tymi środkami pracować.

Zakup takiej chemii jest szczególnie polecany wówczas, gdy przedsiębiorca zmaga się z uciążliwymi zabrudzeniami, wynikającymi z prowadzonej działalności. Przykładem są środki transportu, np. cysterny kolejowe, hale typu zajezdnie i warsztaty, gdzie gromadzi się duża ilość osadów ropopochodnych, mycie i napełnianie butli gazowych (zaschnięte zabrudzenia spożywcze i mineralne) oraz szereg innych sytuacji. Profesjonalne środki używane są także w branży morskiej (neutralizacja rozlewów).

W całościowym rachunku: nie. Profesjonalne środki są silnie skoncentrowane, można je oszczędniej dozować. Zapobiegają nawrotom (redepozycji) zabrudzeń. Kluczowa jest także oszczędność czasu. jako przedsiębiorca możesz przesunąć pracowników do innych zadań, bardziej istotnych dla rozwoju Twojej firmy.

W obecnych czasach nie sposób być dobrze postrzeganym na rynku, jeśli nie wykazujesz troski o środowisko naturalne. Każda większa zachodnia firma stawia ekologię wśród swoich priorytetów. Jeśli chcesz być dobrze postrzegany w biznesie, korzystaj z nowoczesnej chemii, która szybko się degraduje, nie niszczy wód, gleby i powietrza, z których wszyscy korzystamy.

- Dzięki produktom firmy Chemmax proces utrzymania czystości w Twojej firmie jest prosty i skuteczny. Twoi pracownicy mogą poświęcać czas na inne ważne dla firmy zadania.

- Twoje otoczenie staje się czyste i przyjemne dla oka. Dzięki temu jesteś lepiej postrzegany przez gości i klientów Twojej firmy.

- Stosujesz profesjonalne rozwiązania, przyjazne dla środowiska naturalnego i bezpieczne dla człowieka. Buduje to prestiż Twojej firmy.

Aktywne składniki działają szybko oddziałują na brud. Preparaty firmy Chemmax nie tylko pozwalają na szybkie usunięcie zabrudzeń, ale także ograniczają ponowne osadzanie się brudu. Zapewniają bezpieczną pracę i są przyjazne dla środowiska naturalnego.