Preparaty do czyszczenia powierzchni mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych

Środki należące do tej grupy to:

  • Uniclean
  • Aktilith Pulver
  • Ciril Vestapur Ready
  • Scheuermilch
  • Ciril Profispul Citro
  • Fleck-weg
  • Rochr-frei
  • Schaumreiniger AC
  • Ciril KS
  • Ciril SPM PRO
Produkt do czyszczenia firmy obermark

Płyn dezynfekujący do solariów i innych urządzeń

Właściwości:

Płyn dezynfekujcy do wszystkich wodoodpornych powierzchni, w szczególności do urządzeń do opalania w studiach solaryjnych, ławeczek w centrach fitness i sportowych.

Ma szeroki zakres działania przeciwko Gram-dodatnim i ujemnym mikroorganizmom. Ekonomiczny w zastosowaniu. Może być stosowany również na delikatnych powierzchniach urządzeń medycznych.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Płyn do intensywnego usuwania kamienia moczowego i wodnego.

Preparat do gruntownego czyszczenia ceramicznych urządzeń sanitarnych. Usuwa błyskawicznie stare i zaschnięte pozostałości po moczu o kamieniu wodnym. Działa bakterjobójczo i usuwa osady i zabrudzenia w niedostępnych miejscach.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Uniwersalny środek czyszczący

Usuwa zabrudzenia po nikotynie, tłuszczu, oleju, żywicy, woskach, ołówku, flamastrze, długopisie, atramencie, algach, pleśni, śniedź, smoła, odpryski powierzchni bitumicznej, osady, plamy po produktach spożywczych z powierzchni przedmiotów metalowych, miedzi, stali nierdzewnej, żelaza, blachy, tworzyw sztucznych wszelkiego rodzaju, drewna, gumy, kamienia, ceramiki, porcelany, szkła, lakieru, tekstyliów, dywanów, zmywalnych farb.

Przydatny w domu, kuchni, warsztacie i przy serwisowaniu sprzętu technicznego.

Zalety: nie szkodliwy dla zdrowia i środowiska, łagodny i niezawodny w działaniu

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Płyn czyszczący do sanitariatów z formułą zapobiegającą osadzeniu się kamienia

Płyn czyszczący do sanitariatów na bazie ograniczonych i nieograniczonych kwasów. Usuwa pozostałości po kamieniu, ślady po moczu. Działa na bazie substancji czynnych, antybakteryjnych i neutralizujących, pozostawia świeży, trwały zapach. Rewelacyjna formuła zapobiegająca ponownemu osadzaniu się kamienia, substancji czynna sprawia, że związki mineralne spływają z woda, nie pozostawiając plam. Regularnie stosowanie umożliwia utrzymanie czystości i połysku bez znojnego polerowania. Zapobiega pleśni na fugach.

Przydatny w domu, kuchni, warsztacie i przy serwisowaniu sprzętu technicznego.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Preparat bazuje na nowych składnikach. Zagęszczona wersja działa dłużej w wymagających miejscach.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Nowoczesny idealny środek czyszczący do okien, luster, płyt szkalnych, płytek, kamiennych sztucznych i naturalnych powierzchni z polerowanej stali nierdzewnej jak np: śian windowych, obudowy maszyn, uchwytów, poręczy i wielu innych przedmiotów. Stosować oszczędnie, powierzchnie tylko pokropić i przetrzeć suchą, czystą ściereczką. Wieksze powierzchnie dzielić na częsci.

Zalety: czyści i schnie błyskawicznie, bez smug

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Uniwersany zapachowy płyn czyszczący na bazie alkoholu.

Doskonały, szybki i delikatny płyn do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni. Czyści i pielegnuje szłko, plastik, marmur, lakierowane lub pokryte tworzywem sztucznym meble. Płytki i powierzchnie ceramiczne uzyskują nowy blask. Szybkoschnący. Usuwa ślady po długopisie z mebli biurowych. Pozostawia świeży, trwały zapach. Stosować tylko na lakierowanych podłogach drewnianych.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Środek desynfekująco-czyszczący.

Niezbędny środek do utrzymania wysokiego standardu higienicznego.

Środek jest przystosowany do dezynfekcji powierzchni wodoodpornych, statycznych z mikroorganizmami powodującymi choroby. Jest dopuszczony do stosowania w placówkach medycznych, basenach kąpielowych, sanitariatach oraz innych pomieszczeniach publicznych. Poza działaniem dezynfekującym, posiada właściwości myjące dostateczne do zachowawczego mycia lekko zabrudzonych urządzeń sanitarnych i innych powierzchni.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Szampon do ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów i tapicerki.

Skoncetrowany i rozcieńczony może być stosowany na wszystkich wykładzinach i obiciach tekstylnych. Usuwa zanieczyszczenia z wykładzin, dywanów, tapicerki, pokrowców, siedzeń samochodowych. Usuwa doskonale plamy po brudzie i wodzie, odświeża kolory. Zawiera dodatek antystatyczny

Szczotka z dozownikiem, doskonała do usuwania plam z tapicerki meblowej, jest dostępna.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Intensywny, uniwersalny środek czyszczący

Intensywnie czyszczący środek do tworzyw sztucznych, stali szlachetnej i innych metali odpornych na działanie alkaliów oraz wyrobów ceramicznych. Czyści plandeki, meble z tworzywa sztycznego, przyczepy campingowe, namioty, meble ogrodowe, kajaki, łodzie, jachty. Usuwa tłuste zabrudzenia oraz osady. Idealnie zastosowanie przy czyszczeniu powierzchni roboczych w przemyśle. Usuwa skutecznie stare zabrudzenia z kafli, glazury i fug. Środek można używać do czyszczenia mechanicznego pod ciśnieniem i przy pomocy innych maszyn myjących.

Polecany środek do czyszczenia przedmiotów z:

PCV, PET, PP, HDPE, laminatów epoksydowych i poliestrowych, stali kwasoodpornej, podłóg odpornych i wieli innych powierzchni.

Środek podlega biodegradacji

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Mleczko czyszcząco – konserwujące do pielęgnacji lakierowanych powierzchni meblowych.

Bardzo wydajny, skuteczny tradycyjny środek z nowoczesnymi dodatkiem antystatycznym. Nadaje wysoki połysk, chroni przed zabrudzeniami i wilgocią
Proste zastosowanie: wystarczy kilka kropel mleczka na suchą czystą ściereczkę, powierzchnie przetrzeć i lekko wypolerować aby pozyskać nowy, trwał połysk