Preparaty do gastronomii i przetwórstwa

Środki należące do tej grupy to:

  • Uniclean
  • Aktilith Pulver
  • Ciril Vestapur Ready
  • Scheuermilch
  • Ciril Profispul Citro
  • Fleck-weg
  • Rochr-frei
  • Schaumreiniger AC
  • Ciril KS
  • Ciril SPM PRO
Produkt do czyszczenia firmy obermark

Ciril Profispul Citro

Profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń i sztućców !

Uniwersalny, preparat w postaci koncentratu, o świeżym zapachu cytrynowym do ręcznego mycia naczyń i innych powierzchni. Myje i nabłyszcza higienicznie naczynia porcelanowe, fajansowe, metalowe i szkło.

Chroni kolory i szkło przed korozją. Dozowanie: 2-3 ml na 5 litrów wody. Podlega szybkiej biodegradacji >90%.

Naturalny łagodny dla dłoni!

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Mleczko kuchenne

Czyści bez zarysowań. Mikrociałka i aktywne substancje czyszczące zapewniają optymalne usuwanie tłuszczu i innych zabrudzeń z delikatnych i odpornych powierzchni. Nadaje się do czyszczenia garnków i powierzchni: emaliowanych, ceramicznych, z stali szlachetnej, zlewozmywaków, elementów sanitarnych, tworzyw sztucznych i wielu innych. Dozowanie: 5-10g / m2

Naturalny łagodny dla dłoni!

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Proszek odkamieniający do zmywarek profesjonalnych.

Usuwa osady związków mineralnych z wewnętrznych powierzchni zmywarek do naczyń. Niezbędny do konserwacji zmywarek. Działa szybko i skutecznie, nie zawiera szkodliwych składników, jest łatwy w użyciu. Chroni na określony czas przed nowym osadem, zapobiega powstawaniu podłoża dla mikroorganizmów.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Wysokoaktywny preparat alkaliczny na bazie chloru aktywnego w postaci sprayu do gruntownego mycia urządzeń kuchennych. Środek usuwa tłuszcz, biało, skrobię i inne zabrudzenia organiczne z pieców, konwencjonalnych i konwekcyjnych, okapów, grilli i innych powierzchni roboczych z materiałów odpornych na dziabnie środków zasadowych.

Skuteczny przy zaschniętych i przypalonych pozostałościach, dostosowany do temperatury 60° C (piece konwekcyjne, piekarniki)

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Płyn do maszynowego płukania i nabłyszczania naczyń.

Do stosowania z mocno zasadowymi preparatami myjącymi. Preparat przyspiesza i udoskonala płukanie. Neutralizuje pozostałości preparatu myjącego, pozostawia wysoki połysk bez zacieków, przyspiesza schnięcie naczyń. Do średnio twardej i twardej wody.

Produkt do czyszczenia firmy obermark

Płyn do maszynowego mycia i dezynfekcji naczyń w zakresie gastronomii.

Przystosowany do profesjonalnych, szybko myjących zmywarek kapturowych i zamkniętych z automatycznym dozowaniem. Preparat jest gotowy do użycia, osiąga najlepsze wyniki i jest wydajniejszy od innych środków w miejscach z dopływem twardej wody (> 20 dH).

Dozowanie: 2-4 g / litr > 21 (wody (twardej 20°dH) Dezynfekcja na bazie chloru aktywnego.